CRYO COSMETICS – якісна натуральна косметика для всієї сім'ї

Основною місією Cryo Cosmetics являється створення натуральних засобів по догляду, котрі дійсно допомагають відновити природні функції шкіри. Кожен окремий виріб – продукт створений на основі масляних екстрактів, це корисні та водночас безпечні косметичні засоби. Варто також відзначити, що формули Cryo Cosmetics – використання виключно натуральної сертифікованої, а головне ефективної сировини.
Сучасний косметичний бренд CRYO COSMETICS створено у 2013 році. Спочатку компанія позиціонувала себе як виробник унікальних масляних екстрактів по низькотемпературним технологіям. Завдячуючи використанню саме цього методу спеціалістам вдалося зберегти весь спектр корисних біологічно-активних речовин й вітамінів, токоферолів та кератіноідов, а також ефірних масел, котрі із самого початку закладені природою в кожній окремій рослині.
Трішки згодом засновник бренду Владислав Татурін вирішив запустити власну лінію безпечної, а головне дієвої фітокосметики ТМ Cryo Cosmetics, в основі якої знаходяться всі вищезазначені екстракти. Головним принципом, котрим під час створення CRYO COSMETICS керувався засновник став принцип: «Все необхідне для здоров'я та краси можна черпати саме із природи. Адже тут є всі необхідні для цього ресурси. Крім того, це не лише не шкідливо, але й корисно для здоров'я.».
Натуральна косметика ТМ "Cryo Cosmetics" - гармонія зі світом природи
Основні переваги продукції косметичного бренду
Станом на сьогодні, компанія розвивається у двох основних напрямках: низькотемпературна екстракція масел (Кріо-біо-активні масла) та розробка й подальше виробництво (на їх основі зазначених масел) натуральної косметики по догляду за волоссям та шкірою. Саме в цьому й полягає унікальність натуральної косметики від ТМ «Cryo Cosmetics».
Відзначимо також, що технологія дозволяє отримувати масла з рослин з дуже низькою олійністю, аж до десятих й навіть сотих часток відсотка. Тобто технологія працює там, де вже не працюють практично всі, нині відомі поширені технології екстракції масел. Саме завдяки їй (технології) спеціалістам компанії вдається екстрагувати масла з дуже цінних та екзотичних рослин.
Крім того, кріо-біо-активні масла – те, що формує й натуральну ароматику косметичних продуктів. Саме так, у той час коли інша відома людству косметика пахне «косметикою» чи б пак має різноманітні фруктові та будь-які інші аромати, котрі нині використовують для імітації запахів, косметика ТМ «Cryo Cosmetics» пахне так, як пахнуть трави, з яких відповідно було отримано масла, що входять до її складу.
У продукції компанії також категорично немає місця для барвників, адже кріо-біо-активні масла самі мають природні кольори рослинної сировини, з якої їх було отримано. Саме тому продукти, створені на їх основі відповідно мають аналогічне забарвлення. Визначним є й те, що продукція ТМ «Cryo Cosmetics» не містить фталатів, парабенів, сульфатів (SLS / SLES), мінеральних масел, силіконів, барвників й ароматизаторів, а також ні в якому разі не тестується на тваринах.
Вам сподобається
Саме тому, якщо ви не проти отримати не лише натуральну, але й корисну та безпечну косметичну продукцію, збагачену унікальними маслами, ароматами та корисними властивостями, ласкаво просимо у світ «Cryo Cosmetics». Ми завжди відкриті для кожного! Запрошуємо й вас!