КОСМЕТИКА

Ми зібрали для Вас найкращіх
українських виробників косметики
Marie Fresh Cosmetics
НАТУРАЛЬНА УКРАЇНСЬКА КОСМЕТИКА
Історія бренду якісної натуральної косметики Marie Fresh Cosmetics розпочалася в місті Києві ще три роки тому. Засновниця Марина, лікар за освітою та косметолог за покликанням, мріяла створити кардинально нові та дієві натуральні продукти по догляду за шкірою, котрі б суттєво відрізнялися від доступного на ринку асортименту не лише своєю вартістю, але й високою якістю.
Piel cosmetics
НАТУРАЛЬНА УКРАЇНСЬКА КОСМЕТИКА
Ідея створення компанії з'явилась ще в 2008 році. Тоді її засновник, Ярослав Процько, звернув увагу на термальну воду одного відомого виробника. І подумав, що, по суті, термальна вода - це вода з джерела. Виникло запитання, чому український споживач повинен платити великі гроші за такий простий продукт? Невже не можна в Україні виробляти якісний, ефективний продукт, який нічим би не поступався європейським?
Так народилася ідея створити косметичний бренд - Piel Cosmetics.
CRYO COSMETICS
НАТУРАЛЬНА КОСМЕТИКА ДЛЯ ВСІЄЇ СІМ'Ї
Основною місією Cryo Cosmetics являється створення натуральних засобів по догляду, котрі дійсно допомагають відновити природні функції шкіри. Кожен окремий виріб – продукт створений на основі масляних екстрактів, це корисні та водночас безпечні косметичні засоби. Варто також відзначити, що формули Cryo Cosmetics – використання виключно натуральної сертифікованої, а головне ефективної сировини.
PENA
НАТУРАЛЬНА УКРАЇНСЬКА КОСМЕТИКА
Наша ціль – виробляти якісну та безпечну еко косметику, у складі якої ні в якому разі не буде шкідливих, дешевих та непотрібних компонентів. Своїм ім'ям ми гарантуємо якість продукції.
USPIX
ВИРОБНИК ЖИВОЇ КОСМЕТИКИ РУЧНОЇ РОБОТИ
Ми робимо косметику за аптекарськими рецептами, яким вже понад 100 років! Цю ідеальну формулу поєднання простих продуктів зібрала та успішно застосовувала в роботі наш провідний косметолог Наталія Петрусь протягом своєї 25-річної практики.
ЗІЛЛЯ МАВКИ
АВТОРСЬКА НАТУРАЛЬНА КОСМЕТИКА
Думаю, багатьом знайома проблема з підбором кремів, надто тим, в кого чутлива, реактивна шкіра. Садніння, подразнення, відчуття важкості робили для мене користування косметикою неприємним, отже, «якщо хочеш зробити щось добре – зроби це сама». Так в 2015 році з'явились перші рецептури косметичних засобів «Зілля Мавки».
Практично кожна людина в наш час прагне зберегти своє здоров'я, молодість та красу. Правда усім відомо, що особливо в умовах сучасного життя та бурхливого виру мегаполісів – це завдання стає все важчим. Забруднене повітря, різноманітні стреси, постійна втома, шкідливі звички тощо негативно відбиваються не лише на стані нашого із вами здоров'я, але й шкірі.
Тому зовсім не дивно, що в таких умовах сьогодення з'являється все більша кількість виробників, котрі піклуючись про своїх покупців, пропонують унікальну підбірку виключно натуральної косметики високої якості та головне – ручної роботи.
Відтепер вам не треба проводити години у Google в надії знайти таки натуральний шампунь чи б пак будь-яку іншу органічну косметику. Адже спеціально для вас ми підготували чудову збірку українських виробників косметики. Будьте певні, що кожен окремий засіб – це чудовий продукт, виготовлений з дотриманням усіх необхідних стандартів та вимог.
Українська косметика – це те, чим варто не лише пишатися, але й активно застосовувати. Ще й досі не переконалися у цьому? Тоді запрошуємо вас впевнитися у правдивості наших слів прямо зараз.