ОДЯГ

Ми зібрали для Вас найкращі бренди одягу від українських виробників

KTL & KATTALEYA
МОДНИЙ ВЕРХНІЙ ОДЯГ ВІД ВИРОБНИКА
Компанія Kattaleya з'явилася на ринку в 1999 році і з тих пір виробляє і реалізовує якісний верхній одяг. Місія полягає в тому, щоб найвимогливіший покупець був задоволений якістю наших товарів.

LUTIK
ДИТЯЧИЙ ОДЯГ
Це бренд для дбайливих батьків.
Головна мета нашої команди -Створити продукт, який ми б купили своїм дітям. Це одяг для комфорту дитини, в якої тепло, зручно і відчувається турбота мами.

DIMODA
ВИРОБНИК ЖІНОЧОГО ОДЯГУ
Компанія спеціалізується на пошитті якісного жіночого одягу з 42-64 розмір, основна мета якої - задовольнити клієнта нашого інтернет-магазину. Ми використовуємо тільки високоякісний матеріал та фурнітуру, все це для того, що б задовольнити кожного, хто вибирає одяг від українського виробника Dimoda.
TUR
СТИЛЬНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ОДЯГ
Історія починається 2015 року з бажання створити щось самому та реалізувати свої бажання. З початку було важко уявити у що перетвориться маленька авантюра студентка харківського вишу, так як у засновника бренду (Широкоступа Сергія) не було ні досвіду ні яких професійних навиків у сфері пошиття одягу та дизайну. Що було? – Було тільки бажання та зробити бренд, який стане відомим.
ТМ «ГВЕР»
ВИРОБНИК КОНЦЕПТУАЛЬНОГО ОДЯГУ
Ми позиціонуємо свою продукцію як urban-military - повсякденний вуличний одяг тематичного спрямування, який буде комфортним в умовах сучасних міст. Одяг призначено для людей з активною життєвою позицією. Наш клієнт має усталений україноцентричний світогляд та невідривно пов'язує себе з українською ідентичністю.
NUI VERY
ВИРОБНИК ЖІНОЧОГО, ЧОЛОВІЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ
У зв'язку з ситуацією в світі недавно компанія Nui Very почала виробляти також засоби індивідуального захисту, зокрема: одноразові тришарові маски, пластикові маски-шоломи, пластикові маски-окуляри, комбінезони, костюми, халати, фартухи, бахіли, а також нарукавники (медичні).Наші магазини, ви можете знайти в багатьох містах України.
Bembi
УКРАЇНСЬКИЙ ВИРОБНИК ДИТЯЧОГО ОДЯГУ
Засноване ще в 1998 році фірма розпочинала свій шлях з пошиття невеликих партій дитячого одягу, і за 20 років поступово розвинулася до потужного підприємства з широкою дистрибуторською мережею та мережею власних фірмових магазинів, кількість яких уже налічує понад 35.
PANTIESBOX
УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД НИЖНЬОЇ БІЛИЗНИ
Стильне поєднання кольорів, натуральна тканина і різноманітність моделей за відносно невисоку ціну - це головні відмінності українського бренду нижньої білизни «Pantiesbox». Монобренд популярний у великих українських містах - кожен місяць трусики замовляють сотні дівчат. Творець «Pantiesbox» Інна Петрова поділилася, як вдалося створити популярний бренд.
МАМИНЕ СОНЕЧКО
ВСЕ ДЛЯ ХРЕЩЕННЯ: КОМПЛЕКТИ, КРИЖМИ, ВИШИВАНКИ
ТМ «Мамине Сонечко» створена у 2012 році молодою мамою Юлією Романів. Будучи у декреті, було багато часу, щоб ознайомитися із асортиментом одягу для новонароджених. Він виявився настільки бідним та неякісним, або якісним і при цьому шалено дорогим, що з'явилася ідея спробувати самій виготовляти якісні та доступні за ціною речі для малюків.
DASTI
ВИРОБНИК ЖІНОЧОГО, ЧОЛОВІЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ
Бренд DASTI було засновано у 2015 році і починалося все із суконь, спідниць та фемілі луків. Незабаром ми запустили наш інтернет-магазин www.dasti.com, аби клієнтам було зручно купувати наші товари з будь-якого куточка України. Так ми охопили більшу кількість клієнтів та отримували надзвичайно цінний для нас зворотній зв`язок, який і надихнув компанію збільшити свій асортимент.
SUN'S HOUSE
ЧОЛОВІЧИЙ ВЕРХНІЙ ОДЯГ ВІД ВИРОБНИКА
Mи виробник чоловічого верхнього одягу Sun`s House. Більше 30 років шиємо чоловічу верхній одяг чудової якості. У нашому каталозі моделей Ви знайдете широкий асортимент верхнього одягу для чоловіків. Більш 157 моделей на вибір. Базова гамма кольорів, актуальні розміри, ідеальна посадка по фігурі - нашим клієнтам є з чого вибирати!
UAmade
перша мережа концепт-сторів українських виробників
На нашій платформі об'єднані найкращі українські бренди: творці/виробники/майстри/закохані в свою справу люди. Разом ми націлені на одну ідею - популяризувати українське.
У квітні 2015 року відкрили перший магазин.
UAmade представлений в різних містах України: Київ, Одеса, Львів, Дніпро. Наразі в нас 14 офлайн магазинів + онлайн платформа.
Все частіше протягом останніх років спостерігається тенденція коли перенасичений ринок одягу та взуття штовхає нас, українців, до пошуку все нових та комфортних рішень у виборі повсякденних луків. Й це визнаний та доведений факт, а не така собі звичайна вигадка. А й справді, масмаркет дратує своєю повторюваністю, Китай у свою чергу неякісним продуктом, ну а всім нам відомий «second-hand» по факту зовсім не секонд-вжитку, а ба навіть 3-й чи б пак 4-й у своїй службі. Саме тому вітчизняні виробники давно звернули увагу на так би мовити «гардеробні кризи» та запропонували вдалі варіанти їх вирішення. Зовсім не дивно, що за останній рік тема підтримки вітчизняного виробника та імпортозаміщення отримала несподіваний позитивний поворот. Адже як відзначають експерти, українські товари почали поступово витісняти імпортні, обсяг споживання яких на даний момент скоротився практично вдвічі. Однією з галузей, які опинилися на гребені хвилі сьогодні, стала вітчизняна легка промисловість, зокрема, виробництво одягу. Причому сталося це не завдяки застосуванню якихось спеціальних урядових програм, а завдяки патріотичному настрою громадян й законам ринку. Пам'ятаймо, що гарно виглядати – не просто звичка, а традиція самовираження, вихована не одним поколінням. Адже раціональність та бажання бути неповторними й красивими – закріплені та природні для кожного з нас. Тому не цураймося свого єства! Купуймо українське, бо ми того справді варті!