аксесуари з натуральної шкіри

Boorbon - український виробник сумок, рюкзаків та багатьох інших аксесуарів з натуральної шкіри. З 2015 року ми тішимо наших клієнтів і друзів виробами ручної роботи. За чотири з половиною роки ми вже відправили 20000 виробів. Зараз в нашій команді працює 18 чоловік, а починали удвох. Головний фокус бренду - деталі і мінімалізм. Ми повністю контролюємо весь цикл виробництва, комунікації з клієнтами і сервісу. За цей час наш асортимент виріс на більш ніж 100 виробів.
Ми охоче йдемо на зустріч кожному клієнту, який хоче внести власні зміни в існуючу модель.
Аксесуари Boorbon покликані супроводжувати своїх власників в пригоді під назвою «життя». Лаконічний дизайн доповнений якісною фурнітурою і ручною роботою, роблять вироби справді унікальними.
Boorbon - більше ніж бренд, це філософія. Філософія цінності майстрів і майстерень, філософія якості, естетики мінімалізму, поваги до особистості і праву бути собою. Концепція Boorbon побудована навколо створення персональних аксесуарів. Ми всього лише даємо форму у вигляді моделі, а чим її наповнити ви вирішуєте самі: виберіть колір і шкіру, з якої буде зшита
ваша сумка / рюкзак / пормоне і тд. і насолоджуйтеся по справжньому унікальним виробом ручної роботи.
А ми будемо раді від того, що в світі стане на один добрий виріб і щасливу людину більше.
Весь ассотримент шкіряних виробів ручної роботи в каталозі:
ХІТИ ПРОДАЖ:
Аксесуари незамінні в нашому житті і часом навіть не помітні, але вони доповнюють і підкреслюють ваш образ. Як в знаменитій приказці: "Людину зустрічають по одягу", так побачивши у вас стильний шкіряний чохол на планшет або хорошу якісну обкладинку на паспорт всі розумітимуть, що мають справу з людиною доброго смаку. Не кожен буде піклуватися про такі дрібниці, але погодьтеся, що самому приємно усвідомлювати, що все девайси, всі документи мають додатковий захист та прекрасні як на дотик так і на вигляд. Написавши нам Ви отримаєте повну консультацію по асортименту, квітам і змін які Ви можете внести в наші базові вироби. Можливо у Вас є ідеї і ми зможемо їх втілити в реальність.
Made on
Tilda