АКСЕСУАРИ ЗІ ШКІРИ ТА ДЕРЕВА

Історія створення одеського бренду BLACKWOOD почалася влітку 2016 року, коли у двох талановитих та амбітних людей, Андрія та Яни, народилась мрія створювати якісні та незвичайні аксесуари з дерева. Вони зробили перший крок до втілення своєї мрії і випустили першу колекцію окулярів з натурального дерева, яка дуже швидко здобула популярність
у шанувальників оригінальних аксесуарів. Це надихнуло молоду команду до втілення ще більш сміливих ідей.
Навесні 2017 року з'явилися перші сумочки зі шкіри та дерева, з особливими композиціями із натуральних квітів у боковинках. Сумки вийшли дуже гарними та абсолютно не схожими на інші, тож було вирішено нести цю красу в світ.
Ідея зацікавила інших майстрів і вони вирішили приєднатися до команди натхненних та творчих людей, які загорілися бажанням створювати в Україні унікальні вироби. Сьогодні BLACKWOOD - це не просто майстерня. Це сім'я, яка живе своїм творінням та любить свою справу. Більшість процесів виконуються вручну, тому вироби заряджені енергією любові та радості.
ПРО СУМКИ:
Сумки зі шкіри та дерева робили і до нас. Але саме ми зважилися на сміливий крок - прикрасити дерев'яні боковинки квітковими композиціями. Це авторська ідея, аналогів якій немає у світі . Ми приділяємо величезну увагу якості матеріалів і збірки. Компанія BLACKWOOD замовляє шкіру та фурнітуру напряму з Італії . Перед тим, як виріб потрапляє до рук клієнта, він проходить ретельний контроль. Жінка яка, виходить у світ з нашою сумочкою завжди буде в центрі уваги, і заздалегідь має підготуватися до питання "Де ви взяли таку чарівну сумочку?"
ПРО ОКУЛЯРИ:
Дерев'яні окуляри BLACKWOOD виготовляються з найкращих сортів дерева. В ассортименті зараз вже більше 40 різних дизайнів і ви можете бути впевнені, що зможете підібрати свою ідеальну форму!
Основними перевагами окулярів BLACKWOOD є:
• Неймовірна зручність та легкість оправ (лише 20 грам)
• Якісна оптика з поляризацією та захистом від ультрафіолету
• Захист від вологи та гарантія 12 місяців на всі оправи

Процес створення окулярів ви можете побачити на відео:
ПРО ГОДИННИКИ:
Дерев'яні годинники BLACKWOOD мають мінімалістичний і стильний дизайн. Виготовляються вони з дерева, яке проходить спеціальну обробку та не боїться вологи. Стрілки годинників показують абсолютно точний час, завдяки японському кварцевому механізму Miyota, який являється одним з найнадійніших у світі. Ремінці бувають 2х типів: дерев'яні та шкіряні. Коли ви купуєте сумочку Blackwood, то одразу можете придбати до неї в комплект годинник, який ідеально до неї пасуватиме.
КОМАНДА:
Майстерня BLACKWOOD - це маленька фабрика, де за допомогою ручної праці створюються мрії.
Успішний бренд - це бренд з неповторною історією, наскрізь пронизаною щирою любов'ю і справжнім натхненням. Український бренд дерев'яних аксесуарів Blackwood - це про кохання! Про любов до мистецтва, людей і до свого проекту, який щодня розвивається і вдосконалюється разом з його творцями.
Made on
Tilda