Интернет-магазин Bermud

ЗВИЧАЙНА СТРИМАНІСТЬ
З 2010 року ми займаємося розробкою і виробництвом унікальної шкіргалантерейної продукції ручної роботи BermuDтм
На момент створення бренду у нас вже був великий досвід у виробництві шкіряних виробів, під іншим брендом, орієнтованому на молодих людей. У новому бренді ми бачимо вироби стримані, більш класичні, з простими лініями в мінімалістичному дизайні. Аксесуари, які доповнятимуть образ стильної ділової людини у будні і в той же час у вихідні – будь то прогулянки в кіно, музей або кафе.
САМЕ ТІЄЇ МИТІ
Назва бренду з'явилося в процесі створення аксесуарів, на якому рядок і заклепки утворили форму трикутника. Рядки нагадували лінії меридіан і паралелей, а заклепки - крапки координат на мапі. Так народився наш «Бермудський трикутник» - BermuDтм.
На відміну від географічного трикутника, в якому все зникає, в нашому постійно з'являються нові, нерідко шалені ідеї і рішення.

КОЛИ РІЧ СТАЕ НЕ ПРОСТО УНІКАЛЬНОЮ, А ОСОБЛИВОЮ
Можливість індивідуалізувати вироби під особистість є важливим елементом в концепції бренду. У цьому нам допомогли знання технології лазерного гравіювання. Використовуючи цю технологію, ми можемо нанести на будь-який наш виріб ініціали, малюнок або корпоративну символіку. Так виріб стає унікальним і неповторним, а саме головне особливим.
ДОСВІД. РОЗУМІННЯ. ЧАС.
У процесі створення виробів ми поєднуємо креативний підхід, високу якість та сучасні напрямки у світі моди аксесуарів. Розробляючи кожну нову модель, ми ретельно осмислюємо функціонал і зручність у використанні.
За час роботи створено широкий асортимент виробів: шкіряні сумки, косметички, клатчі, гаманці, кардхолдери, ключниці, обкладинки для документів, візитівки та багато іншого, без чого не може обійтись сучасна людина. Розташування виробництва у столиці України дозволяє бути в курсі останніх новинок технологій, вимог і трендів цього ринку.
НАША ПРОДУКЦІЯ:
КОРПОРАТИВНИЙ АКЦЕНТ
Також ми спеціалізуємося на виробництві корпоративної та рекламної продукції. З огляду на Ваші побажання, ми завдаємо будь-який малюнок на наш виріб. Наші ресурси дозволяють виробляти продукцію вищої якості. Професійний досвід, глибокі знання і прагнення до високого результату, який повністю задовольнить клієнта - є пріоритетом для нас.
Якщо Ви бажаете зробити корпоративний подарунок – заходьте за посиланням:
ВЕРШИНИ ТРИКУТНИКА
BermuDтм - це унікальність, стильність і надійність виробів. Це три головні закони, що стали вершинами трикутника, фігури, яка при своїй простій симетрії є однією з найбільш стійких і стабільних форм, чого і дотримується наша команда, займаючись улюбленою справою багато років. Висловити Вашу оригінальність, стиль і відчути себе особливим - завдання, яке ми ставимо перед собою.
Made on
Tilda