Аксесуари

Ми зібрали для Вас найкращі бренди аксесуарів від українських виробників
Світова мода на хенд-мейд, як відомо, торкнулася й України. Останнім часом наша країна в прямому сенсі слова переживає справжній бум популярності авторських виробів. Дерев'яні, плетені, дорогоцінні, напівдорогоцінні та багато інших…
Будь-який лук в наш час можливо легко та без особливих зусиль перетворити за допомогою лише самих аксесуарів. Будь-то звичайна біла сорочка, яка, завдяки акценту на шиї, перетворюється з офісного вбрання у вечірній, чи б пак браслети, що роблять будь-яку сором'язливу жінку королевою вечірки. Правильно підібрані сережки зможуть подовжити шию ба навіть візуально змінити риси обличчя. І таких подібних прикладів можна привести безліч. Адже ж недарма існує широке розмаїття аксесуарів на будь-який смак та гаманець. Проте сьогодні ми б хотіли детальніше зупинитися та розповісти вам де ж саме можливо придбати ці унікальні та вишукані прикраси ручної роботи від українського виробника. Ну що ж, розпочнемо знайомство?!
SKIN&SKIN
УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД ШКІРЯНИХ ВИРОБІВ
Це не просто аксесуари. Це продовження особистості, це немов її друга шкіра. Це речі, які доповнюють образи, створюють стиль і підкреслюють характери. Всі аксесуари ми створюємо вручну на власному виробництві. Кожна деталь, шовчик, частинка майбутнього виробу – все зроблене з любов'ю. На кожному етапі ми контролюємо якість виконання і повірте,саме у якість вкладено дуже багато.
TAPSHUK
ВИРОБИ З ШКІРИ!
В нашій майстерні акцент йде саме на «ручну роботу», тобто взагалі без використання швейної машинки. Ми займаємось такою шкіргалантереєю як: сумки, гаманці, паски, косметички, ремінці для годинників, тобто все окрім одягу та взуття. Багато є ексклюхивних речей, які були створені під замовлення.
PATISSERIE JEWELRY
АВТОРСЬКІ ЮВЕЛІРНИ ПРИКРАСИ
Прикраси Рatisserie Jewelry орієнтовані на сучасну елегантну дівчину та жінку, котра сміливо й впевнено йде до своєї мети. Вона успішна, освічена, знає чого хоче та орієнтується виключно на свої власні критерії вибору.
BLACKWOOD
АКСЕСУАРИ ЗІ ШКІРИ ТА ДЕРЕВА
Український бренд дерев'яних очок BlackWood - це про кохання! Про любов до навколишнього середовища, до шанувальників еко-аксесуарів і до свого проекту, який щодня розвивається і вдосконалюється разом з його творцями.
BERMUD
ВИРОБІВ З НАТУРАЛЬНОЇ ШКІРИ РУЧНОЇ РОБОТИ
Це оригінальні авторські вироби з якісної української шкіри. Ніякого конвеєрного виробництва і орієнтації на мас-маркет. Кожне творіння наших майстрів - неповторний зразок комфорту, стилю та індивідуальності.
Орінго
ЮВЕЛІРНИЙ ДІМ
Це сімейна справа матері й сина, заснована у 2010 році Оленою та Антоном Масловими з Харкова. Тут виготовляють срібні прикраси вручну, дбаючи про кожну деталь. Майстри працюють зі стерлінговим сріблом і різноманітним камінням, у тому числі натуральним: аметистами, лабрадорами, кварцами, цитринами…
BOORBON
АКСЕСУАРИ З НАТУРАЛЬНОЇ ШКІРИ
Аксесуари Boorbon покликані супроводжувати своїх власників в пригоді під назвою «життя». Лаконічний дизайн доповнений якісною фурнітурою і ручною роботою, роблять вироби справді унікальними.
BALIER
СТВОРЮЄМО АВТОРСЬКІ ШКІРЯНІ ВИРОБИ
Ми не про крилаті фрази та хвальбу себе. Не про пафосні вироби з модної індустрії які завтра будуть не актуальні і не про "ручну роботу з якісної шкіри" зшитих на машинці за копійки. Ми про стиль та кропітливий підхід до деталей. В кожному виробі намагаємося зробити все досконало, та поєднуємо зовнішній вигляд з функціоналом.
ECO BAG STORE
ВИРОБНИЦТВО ЕКО-СУМОК
Вже довгий час наша компанія веде успішну діяльність. Ми пропонуємо клієнтам високоякісну продукцію за доступними цінами. У нас можна купити еко-сумки, рюкзаки і мішечки з високоякісних матеріалів. Наша продукція підійде як для походу в магазин, так і для проведення промо-акцій, презентацій, і т. д. Бажаєте придбати оригінальну і креативну сумочку? Заглядайте в каталог нашого сайту.
Made on
Tilda